Krátce o nás

Jmenuji se Michaela Novotná a mým hlavním cílem je nabídnout svým zákazníkům zboží té nejvyšší kvality. Začínala jsem s internetovým ochodem s názvem styl-domu.cz a nyní jsem přešla na novou, pro zákazníky přehlednější verzi s novým vzhlem.
Hlavní zaměření e-shopu POMIS je na polstry zahradního nábytku. Spolu s profesionálními švadlenami a čalouníky pro své zákazníky děláme maximum, tak aby spokojenost byla co největší. Naše heslo zní: "UPŘEDNOSTŇUJEME KVALITU NAD KVANTITOU."  Z vlastní zkušenosti jsem došla k tomu, že polstry s trhanou molitanovou výplní mají velice krátkou životnost a nedostačující pohodlí, což je alespoň pro mne značně nevyhovující.


Tímto vznikl nápad, zhotovovat polstry na zakázku přímo na míru zahradních setů, lavic, křesel, zahradních houpaček a židlí. S velkou pečlivostí zpracováváme individuálně každou objednávku. Naše polstry plníme co nejvíce kvalitní polyuretanovou výplní (vláknem) s dlouhou životností. Používáme také kvalitní molitanové desky spolu s rounem a pevnámi potahovými materiály na polstry na paletový nábytek. Zkrátka a dobře nemusíte se bát, že se polstry a podsedáky jen tak sesednou.


Naší největší radostí je spokojený zákazník, který nám zašle jako poděkování, foto zboží nebo nejlépe nás doporučí dál či se vrátí a objedná znovu.


V případě, že se rozhodnote u nás vytvořit objednávku a polstr nebo podsedáky si zakoupíte, můžete očekávat opravdu kvalitní zpracování.


Rádi svým zákazníkům vycházím vstříc i co se týká různých doplňků.


Baví nás dělat radost!

 

 
Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně