Krátce o nás

Jmenuji se Michaela Novotná a mým hlavním cílem je nabídnout svým zákazníkům zboží té nejvyšší kvality. Začínala jsem s internetovým ochodem s názvem styl-domu.cz a nyní jsem přešla na novou, pro zákazníky přehlednější verzi s novým vzhlem.
Hlavní zaměření e-shopu POMIS.cz je na polstry na míru. Spolu s profesionálními švadlenami a čalouníky pro své zákazníky děláme maximum, tak aby spokojenost byla co největší. Naše heslo zní: "UPŘEDNOSTŇUJEME KVALITU NAD KVANTITOU."


S velkou pečlivostí zpracováváme individuálně každou objednávku. Naše polstry plníme co nejvíce kvalitní polyuretanovou výplní (dutým vláknem) s dlouhou životností. Používáme také jen ty nejlepší molitanové desky spolu s rounem a potahovými materiály vysoké gramáže na polstry na paletový nábytek. Zkrátka a dobře nemusíte se bát, že se polstry a podsedáky jen tak sesednou.


Naší největší radostí je spokojený zákazník, který nám zašle jako poděkování, foto zboží nebo nejlépe nás doporučí dál či se vrátí a objedná znovu na jiné posezení.


V případě, že se rozhodnote u nás vytvořit objednávku a polstry nebo podsedáky si zakoupíte, můžete očekávat opravdu kvalitní zpracování.


Rádi svým zákazníkům vycházíme vstříc.


Baví nás dělat radost!

 

 
Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně