POMIS Polstr, sedák na zahradní křeslo Induse

Bližší specifikace polstru na křeslo:

barva: bílá, černá

materiál: 100% bavlna
výplň: polyesterové vlákno / duté vlákno

tkanice na připevnění: ANO

pratelný: ANO na 30 stupňů bez použití aviváže

výška výplně: 7-8 cm

cena za 1ks


Dostupnost ve dnech: 10 - 20

980 Kč

Koupit

Materiál je pevný vysoké gramáže. Na polstru nechybí šňůry k připevnění k zahradnímu nábytku. Výplň používáme z polyesterového dutého vlákna (nejde o žádnou "houbičkovou" či molitanovou drť). Díky tomu si polstr udržují svou pružnost a nadýchanost po velmi dlouhou dobu i při každodenním používání. Pokud zmenší svůj objem, stačí načechrat. Duté vlákno se nerozpadá a drží svůj tvar. Standardně výška výplně 7-8 cm.

 

Vybírat polstry může z několika možných velikostních variant. Pokud má váš zahradní nábytek jiné rozměry, změřte podle návodu a zašlete poptávku pro přesnou cenovou kalkulaci na mail info@pomis.cz nebo na přání přesně na zadanou zakázkovou míru od zákazníka (Jiné) - cenu upravujeme po přijetí objednávky. Cena je úměrná spotřebě materiálu dle požadovaných rozměrů polstru.

 

Zhotovujeme ze stejných materiálů také polstry na zahradní lavice či zahradní houpačky, nebo jiné doplňky polštářky, deky, podsedáky a jiné.

 

Příslušenství:

K polstru doporučujeme pořídit speciální vak, který je vhodný pro úschovu polstrů a ochranu před vlhkem. Prodloužíte tak životnost samotného polstru.

 

Polstry jsou vyrobeny v ČR. Jedná se o ruční výrobu. Každý kus šijeme na zakázku.

 

Prosím počítejte s tolerancí velikosti polstru + - 2 cm.

 


   

   Košík  

   Žádné zboží

   Poštovné 0 Kč
   Celkem 0 Kč

   K pokladně