Zákaznická linka: +420 739 458 065 Provozní doba ehopu: Po-PÁ 9:00-15:00

Jaké vybrat polstry pod pergolu

Plánujete pořídit na svou ratanovou sedačku nové polstry? Stávající polstry jsou již nevyhovující, prosezené a necítíte se na nich komfortně? U nás jste na správném místě. Poradíme Vám, jaké jsou možnosti polstrů (sedáků) a z jakých typů opěrných polštářů můžete vybírat.

V první řadě je třeba ujasnit si jaký materiál na polstry a polštáře vybírat. Pokud máte pergolu umístěnou tak, že na sedačku svítí přímé slunce,  doporučujeme volit materiály odolné vůči sluníčku, které nevyblednou, tedy ty s UV stabilitou. V naší nabídce můžete vybírat z následujících materiálů.

AZURA

Outdoorový materiál s UV stabilitou a odolností vůči chlorované a slané vodě. Materiál 100% olefin. Gramáž 425 g/m2. Odolný vůči oděru. Materiál má tkanou strukturu a na rubní straně je zátěr. Nejčastěji zvolený materiál.

Azura

 

ZENIT

Koženka s imitací potahové látky vhodná zejména na čalounění zahradního nábytku. Taktéž se jedná o outdoorový materiál. Gramáž 840 g/m2. Materiál 100% polyvinylchlorid. Vysoce odolný vůči oděru. Odolá i drápkům domácích mazlíčků. Materiál je UV stabilní, odolný vůči slané a chlorované vodě. Splňuje požární normy cigaretový test EN 1021-1, zápalkový test EN 1021-2 a řadí se mezi nehořlavé materiály.

Zenit + čísla2

 

SATT

Outdoorová potahová látka s vodoodpudivou úpravou a stálobarevností na světle. Použití na čalounění zahradního nábytku a lehátek. Materiál 100% olefin. Gramáž 370 g/m2. Odolný vůči oděru. Outdoorový materiál je nehořlavý, vodoodpudivý, odolný vůči chlorované a slané vodě. Obrovskou výhodou je pratelnost na 30 stupňů Celsia. Nicméně je důležité myslet na to, že i tento materiál jako každý jiný s podobnou úpravou, se s každým praním vodoodpudivost ztrácí. Je tedy nutná pravidelná impregnace po každém praní.

SATT

 

ZANTE

Outdoorová potahová látka s vodoodpudivou úpravou a technologií EASY CLEAN pro snadnou údržbu. Potahová látka je stálobarevná na světle a odolná vůči plísním. Materiál 100% olefin. Gramáž 322 g/m2. Odolný vůči oděru. Materiál ideální pro všechny milovníky proužků. Doporučujeme na lehátka a na polstry pro zahradní křesla.

zante-7319 tenatex.cz-zante-zante-7307 tenatex.cz-zante-zante-7315 tenatex.cz-zante-zante-7318 tenatex.cz-zante-zante-7321

 

TENERIFA

Outdoorová potahová látka s vodoodpudivou úpravou a technologií EASY CLEAN pro snadnou údržbu. Potahová látka je stálobarevná na světle a odolná vůči plísním. Materiál 100% olefin. Gramáž 645 g/m2. Odolný vůči oděru. Materiál má zajímavý tkaný vzor.

tenerifa-tenerifa-7157

 

Vnitřní výplňové materiály používáme dílce z PUR pěny o vyšší objemové hmotnosti. Výšky PUR dílců doporučujeme o síle 5, 8 nebo 10 cm. Nicméně není pro nás žádnou překážkou zhotovit i jiné výšky. Dílce jsou tuhé a obrovskou výhodou je tím pádem jejich dlouhá životnost. Sedáky obalujeme rounem a následně povlékáme do povlaků polstrů z outdoorových materiálů. Povlaky zhotovujeme se zapínáním na zip. Takže jsou snímatelné.

Opěrné polštáře je možné vybírat buď standardní nebo s tzv. obvodovým lemem. I polštáře zhotovujeme se zapínáním na zip. Jsou tedy snímatelné.

procházková veronikaIMG_9222

BeigePraha - J.Nevšímalová

V případě zájmu o nové polstry na ratanové sedačky se nám ozvěte. Zpracujeme cenovou nabídku a "ušijeme" Vám vše na míru dle Vaší přestavy.

Kontaktujte nás mailem poptavky@pomis.cz. Termín zhotovení a dodání nových polstrů je zpravidla 2-3 týdny.

Těšíme se na Vás.