Zákaznická linka: +420 739 458 065 Provozní doba ehopu: Po-PÁ 9:00-15:00

COSI vyhřívací polštář na baterii - pletený šedý 50x50cm

Kód: 5810010
1 hodnocení
3 990 Kč
Do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
24.10.2022

Cosi polštář, který vás sám zahřeje. Sami si nastavíte teplotu, která je vám příjemná. Samohřející Cosi polštář o rozměrech 50x50 cm vyrobený z vlákna Sunbrela Savane Coconut fabric. Pratelný potah. Funguje na dobíjecí baterii, která je šikovně schovaná uvnitř polštáře. Nepotřebujete tak přívodní kabel ani zásuvku!!

  • Produkt obsahuje následující příslušenství: baterie a nabíječku.
  • materiál: vlákno sunbrela
  • rozměr: 50 x 50 x 10 cm
  • hmotnost: 1,5kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když teploty klesají, Cosi polštář udělá vaše večery útulné a pohodlné.

Cosi polštář je vybaven infračerveným ohřevem, který je rozveden do celé plochy polštáře.

Cosi polštáře jsou vyrobeny z vysoce kvalitní látky Sunbrella, která je vhodná zejména pro venkovní použití. Díky tomuto materiálu jsou polštáře odolné vůči UV záření a plísním.

Ať už jste uvnitř nebo venku, užijete si s nimi příjemné teplo, které polštář vytváří. Topný polštář rozvede teplo kam potřebujete a udělá vaše místo na gauči nebo v křesle pohodlné a příjemně prohřáté. Usaďte se a prožijte chvíle s chutným nápojem nebo dobrou knihou. Cosi polštáře jsou šetrné k životnímu prostředí, protože zahřívají vaše tělo přímo a tím neztrácíte teplo do okolního prostředí a to šetří teplo a energii. Cosipillows mají tři nastavení teploty: nízká 38 ° C, střední 45 ° C a vysoká 50 ° C. Každé nastavení lze snadno vybrat pomocí tlačítka na polštáři. Stisknutím tlačítka se infračervený topný článek aktivuje a vy si tak můžete užít svůj večer v příjemném teple.