Provozní doba eshopu: Po-PÁ 9:00-15:00, Zákaznická linka: +420 739 458 065

POMIS Voděodolný podsedák Grafitový žíhaný

Neohodnoceno

Specifikace voděodolného podsedáku POMIS:

  • materiál: 100% polyester
  • vnitřní výplň: molitan vyšší tuhosti
  • voděodolnost: ANO
  • rozměr: 40x40 cm
  • tkanice na připevnění: ANO
  • údržba: ruční praní nebo praní v pračce na nejnižsí stupeň
  • cena za 1 kus
890 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Kód: 1398
POMIS Voděodolný podsedák Grafitový žíhaný
Neohodnoceno
ZAKÁZKOVÁ VÝROBA
ZAKÁZKOVÁ VÝROBA
ČESKÝ VÝROBCE
ČESKÝ VÝROBCE
VÝBĚROVÉ MATERIÁLY
VÝBĚROVÉ MATERIÁLY
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI

Detailní popis produktu

 

Voděodolný podsedák Světle šedý žíhaný

Přemýšleli jsme nad materiálem, který by splňoval nejčastější požadavky zákaznáků. Nejčastěji jsou to snadná údržba a dlouhá živostnost. Vyzkoušeli jsme nejrůznější varianty od stylů zhotovení až po použité materiály. Nejvíce se nám osvěčil tento krásný voděodolný materiál se žíháním. Působí elegantně a podtrhne celkový ráz každého posezení. Je velice snadný na údržbu a ocení jej všichni, kdo mají děti a domácí mazlíčky.

Znečištěný podsedák od zmrzliny, bláta nebo čokolády lze jednoduše čistit vlhčeným hadříkem za pomoci šetrných přípravků. Pokud je podsedák znečištěný více, stačí dát do pračky a prát na 40 °C. Nedoporučujeme však používat aviváž.

Podsedák je vyrobený z PES materálu. Jako výplň používáme vždy tu nejkvalitnější na trhu. Nemusíte se tedy obávat po vyprání zmenšení objemu nebo sesuvu výplně do jedné části podsedáku. Rozměry podsedáku jsou 40x40 cm a tím pádej jej můžete přes léto používat na venkovním nábytku a přes zimu na židlích doma. 

Podsedáky si oblíbíte hlavně díky pohodlí, dokonalé měkkosti výplně a snadné údržbě. 

 

Domácí využití

Sedáky najdou své využití v běžných domácnostech a všude tam, kde je zvýšený nárok na častější údržbu. Skvěle snáší znečištění a častější praní. Materiál odolává oděru a protržení.

Využití pro firmy, restaurace, kavárny, pizzerie,....

Podsedáky zhotovujeme i ve větších počtech pro firmy, restaurace, kavárny, pizzerie a ostatní podobné podniky. Co ocení každý majitel je vyšití názvu nebo loga firmy. V těchto případech se cena odvíjí podle požadavku na velikost a barevnou škálu loga. Nabídky zpracováváme vždy individuálně.

 

Podsedáky vyrábíme od střihu, kompletace až po plnění u nás v ČR. Jsme značka, která dbá na dlouhou životnost výrobků a na vysokou kvalitu použitých materiálů.