Provozní doba eshopu: Po-PÁ 9:00-15:00, Zákaznická linka: +420 739 458 065

Luxusní polstry na zahradní křesla POMIS L03

Neohodnoceno

Polstr na křeslo vhodný buď do interiéru nebo pod krytou a zastřešenou terasu, kde nesvítí sluníčko. Polstr na fotce je vyrobený z potahového materiálu, který není opatřen UV stabilitou. Materiály lze však přizpůsobit dle potřeb zákazníka. Polstry je tím pádem možné zhotovit z materiálů outdoorových, vhodných pro venkovní využití.

2 600 Kč
Dostupnost: 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 1667
Luxusní polstry na zahradní křesla POMIS L03
Neohodnoceno
ZAKÁZKOVÁ VÝROBA
ZAKÁZKOVÁ VÝROBA
ČESKÝ VÝROBCE
ČESKÝ VÝROBCE
VÝBĚROVÉ MATERIÁLY
VÝBĚROVÉ MATERIÁLY
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI

Detailní popis produktu

Tento elegantní polstr zpříjemní každé posezení. Posezení na polstru dodá komfort a odpočinek na židli a stane tak příjemným zážitkem.

Materiál polstru na křeslo je vysoké gramáže z polyesterového materiálu. Na polstru na sedáku jsou šňůry k pohodlnému připevnění k zahradnímu křeslu. Na opěráku je všitý nastavitelný popruh se zapínáním. Jako výplň polstru je použitá PUR deska v sedací i opěrné části. Na sedací část používáme PUR desky vyšší objemové hmotnosti pro pohodlnější sezení, které se neprosedí ani při každodenním používání. V opěrné části polstru je jako výplň taktéž PUR deska o nižší objemové hmotnosti, která je měkčí a zajistí tak příjemný pocit při opření. Desky jsou obalené v rouně a netkané textilii. Povlak polstru je vyrobený se zapínáním na zip. Obě vnitřní výplně je tak možné výjmout a pokud materiál umožňuje, můžete povlak prát v pračce.

Standardní rozměry polstru:

  • sedák šíře 50 cm
  • sedák hloubka 50 cm
  • opěrná část šíře 50 cm
  • opěrná část výška 70 cm
  • výška výplně 5 cm

 

Polstry lze přizpůsobit rozměrům Vašeho křesla. Pokud jsou požadavky na jiný rozměr a materiál, pak nás neváhejte kontaktovat na e-mail poptavky@pomis.cz.