Provozní doba eshopu: Po-PÁ 9:00-15:00, Zákaznická linka: +420 739 458 065

Luxusní polstry na zahradní křesla POMIS L04

Neohodnoceno

Polstr na křeslo vhodný především pro venkovní využití. Polstr na fotce je vyrobený z pevného outdoorového materiálu, který je opatřený UV stabilitou, je nehořlavý a odolný vůči chlorované a slané vodě. Dalším obrovským plusem tohoto polstru je odolnost vůči oděru a snadná údržba. Povlak polstru je gramáže 820 g/m2 a odolává i drápkům domácích mazlíčků.

Možno zhotovit ve 14 barevných odstínech.

2 900 Kč
Dostupnost: 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
4.1.2024
Kód: 2855
Luxusní polstry na zahradní křesla POMIS L04
Neohodnoceno
Outdoor ZEN
Novinka
ZAKÁZKOVÁ VÝROBA
ZAKÁZKOVÁ VÝROBA
ČESKÝ VÝROBCE
ČESKÝ VÝROBCE
VÝBĚROVÉ MATERIÁLY
VÝBĚROVÉ MATERIÁLY
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI

Detailní popis produktu

Elegantní a zároveň vysoce kvalitní polstr zpříjemní snad každé posezení. Polstr dodá komfort a odpočinek na židli a tak stane příjemným zážitkem.

Materiál polstru na křeslo je vysoké gramáže a jedná se o 100% polyvinylchlorid. Polstr má na sedáku šňůry, kterými snadno a pohodlně připevníte k zahradnímu křeslu. Na opěráku je všitý nastavitelný popruh se zapínáním. Jako výplň polstru je použitá PUR deska v sedací i opěrné části. Na sedací část používáme PUR desky vyšší objemové hmotnosti pro pohodlnější sezení, které se neprosedí ani při každodenním používání. V opěrné části polstru je jako výplň taktéž PUR deska o nižší objemové hmotnosti, která je měkčí a zajistí tak příjemný pocit při opření. Desky jsou obalené v rouně a netkané textilii. Povlak polstru je vyrobený se zapínáním na zip. Obě vnitřní výplně je tak možné výjmout.

Standardní rozměry polstru:

  • sedák šíře 50 cm
  • sedák hloubka 50 cm
  • opěrná část šíře 50 cm
  • opěrná část výška 70 cm
  • výška výplně 5 cm

 Polstr je možné zhotovit ve 14 barevných odstínech. Na detail materiálu se můžete podívat ZDE

Polstry lze přizpůsobit rozměrům Vašeho křesla. Pokud jsou požadavky na jiný rozměr a materiál, pak nás neváhejte kontaktovat na e-mail poptavky@pomis.cz.