Provozní doba eshopu: Po-PÁ 9:00-15:00, Zákaznická linka: +420 739 458 065

Luxusní polstry na zahradní křesla POMIS L04

Neohodnoceno

Polstr na křeslo vhodný především pro venkovní využití. Polstr na fotce je vyrobený z pevného outdoorového materiálu, který je opatřený UV stabilitou, je nehořlavý a odolný vůči chlorované a slané vodě. Dalším obrovským plusem tohoto polstru je odolnost vůči oděru a snadná údržba. Povlak polstru je gramáže 820 g/m2 a odolává i drápkům domácích mazlíčků.

Možno zhotovit ve 14 barevných odstínech.

2 900 Kč
Dostupnost: 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 2855
Luxusní polstry na zahradní křesla POMIS L04
Neohodnoceno
Luxusní polstry na zahradní křesla POMIS L04
Novinka
ZAKÁZKOVÁ VÝROBA
ZAKÁZKOVÁ VÝROBA
ČESKÝ VÝROBCE
ČESKÝ VÝROBCE
VÝBĚROVÉ MATERIÁLY
VÝBĚROVÉ MATERIÁLY
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI

Detailní popis produktu

Elegantní a zároveň vysoce kvalitní polstr zpříjemní snad každé posezení. Polstr dodá komfort a odpočinek na židli a tak stane příjemným zážitkem.

Materiál polstru na křeslo je vysoké gramáže a jedná se o 100% polyvinylchlorid. Polstr má na sedáku šňůry, kterými snadno a pohodlně připevníte k zahradnímu křeslu. Na opěráku je všitý nastavitelný popruh se zapínáním. Jako výplň polstru je použitá PUR deska v sedací i opěrné části. Na sedací část používáme PUR desky vyšší objemové hmotnosti pro pohodlnější sezení, které se neprosedí ani při každodenním používání. V opěrné části polstru je jako výplň taktéž PUR deska o nižší objemové hmotnosti, která je měkčí a zajistí tak příjemný pocit při opření. Desky jsou obalené v rouně a netkané textilii. Povlak polstru je vyrobený se zapínáním na zip. Obě vnitřní výplně je tak možné výjmout.

Standardní rozměry polstru:

  • sedák šíře 50 cm
  • sedák hloubka 50 cm
  • opěrná část šíře 50 cm
  • opěrná část výška 70 cm
  • výška výplně 5 cm

 Polstr je možné zhotovit ve 14 barevných odstínech. Na detail materiálu se můžete podívat ZDE

Polstry lze přizpůsobit rozměrům Vašeho křesla. Pokud jsou požadavky na jiný rozměr a materiál, pak nás neváhejte kontaktovat na e-mail poptavky@pomis.cz.