Provozní doba eshopu: Po-PÁ 9:00-15:00, Zákaznická linka: +420 739 458 065

Polstr na lehátko POMIS s UV stabilitou Light Gray

Neohodnoceno

Užijte si relaxaci na zahradním lehátku na maximální úrovni!

Outdoorový polster na zahradní lehátko spojuje pohodlí, odolnost a dokonalý odpočinek venku. S UV stabilitou, odolností vůči slané vodě a opotřebení, povlak tohoto polstru je jak funkční, tak stylový. Jeho výplň z PUR pěnové desky vyšší tuhosti zajišťuje optimální oporu a pohodlí.

3 750 Kč
Dostupnost: 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Kód: 2850
Polstr na lehátko POMIS s UV stabilitou Light Gray
Neohodnoceno
ZAKÁZKOVÁ VÝROBA
ZAKÁZKOVÁ VÝROBA
ČESKÝ VÝROBCE
ČESKÝ VÝROBCE
VÝBĚROVÉ MATERIÁLY
VÝBĚROVÉ MATERIÁLY
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI

Detailní popis produktu

Outdoorový polster na zahradní lehátko představuje ideální spojení odolnosti a pohodlí. Vyrobený z pevného materiálu s UV stabilitou. Tento polstr je odolný vůči slané vodě, chloru a opotřebení. Je ideální volbou tam, kde je vyšší požadavek na outdoorový materiál, a to nejen díky své odolnosti, ale také kvůli častému používání.

Povlak polstru je navržen tak, aby odolával náročným podmínkám, které venkovní prostředí přináší. Díky těmto vlastnostem je vhodný nejen pro běžná zahradní lehátka, ale také pro speciální polohovatelná lehátka, která umožňují maximální pohodlí při odpočinku.

Výplň polsteru z PUR pěnové desky vyšší tuhosti poskytuje optimální podporu a pohodlí. Tato kombinace odolného povlaku a kvalitní výplně zajišťuje nejen dlouhou životnost polstru, ale také maximální komfort při relaxaci na zahradě.

Užijte si pohodlný odpočinek na venkovním lehátku s tímto odolným a stylovým outdoorovým polstrem.

Popis polstru na zahradní lehátko:

 • rozměr: 195x58x5 cm (délka - šířka - výška)
 • materál: 100% olefin
 • barva: světle šedá
 • výplň: PUR pěnová deska (vyšší tuhosti)
 • předel: ANO
 • voděodolnost: ANO
 • UV stabilita barev na slunci: ANO

 

Údržba:

 • Pravidelná údržba spočívá v odstraňování povrchového prachu a drobných nečistot vysavačem o nízkém výkonu s nádstavcem na čalouněné materiály. 
 • Větší nečistoty odstraňujte Navlhčeným měkkým hadříkem nebo houbu v čisté vodě s neutrálním mýdlem, důkladně jej vyždímejte a přejeďte přes celý materiál. Opláchněte hadřík nebo houbu a opakujte podle potřeby. Nakonec suchým hadříkem celý povrch dokonale osušte. Pro účinnější údržbu doporučujeme speciální čistící připravky.
 • Tekutina vylitá na polstru se ihned nevpije do materiálu, proto použijte například papírové ubrousky a tekutinu odsajte.
 • Pokud jsou na polstru zaschnuté nečistoty, použijte tupý plochý předmět, např. tupý kraj nože. Nedojde-li k odstranění zaschlé nečistoty, místo navlhčete a postup opakujte. 
 • Posezónní údržbu provádějte svlečením povlaků podušek, které jsou zapínatelné na zip. Povlaky dejte do pračky a perte na ruční praní za použití šetrných pracích přípravků 

 

Polstry na lehátka zhotovujeme i na míru na přání a požadavky zákazníka.Na lehátka je možné také vyšít logo nebo název firmy.

Proto nás neváhejte kontaktovat mailem poptavky@pomis.cz.

 

Kategorie: Polstry na lehátka
rozměr: 195x58x5 cm
materiál vnitřní: PUR pěna vyšší tuhosti
materiál povlak: 100% Olefin
barva: světle šedá
speciální vlastnosti materiálu: vodoodpudivé, UV stabilní, odolné vůči chlorované a slané vodě