Zákaznická linka: +420 739 458 065 Provozní doba ehopu: Po-PÁ 9:00-15:00

POMIS outdoorový polstr na závěsné křeslo

Kód: 2854
Novinka
Neohodnoceno
2 500 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.3.2023

Polstr zhotovený z outdoorové potahové látky s vodoodpudivou úpravou a stálobarevností na světle. Látka je odolná vůči slané a chlorované vodě.Výplň používáme vysoce kvalitní z polyesterového vlákna (nejde o žádnou "houbičkovou" či molitanovou drť).

Polstry na houpačky jsou od střihu až po kompletaci zpracovány pečlivě v naší dílně v ČR.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polstr POMIS určený pro závěsné křeslo. 

Závěsné křeslo je samo o sobě perfektně pohodlné a svým majitelům poskytuje příjemné chvilky relaxace. Perfektní posezení docílíte vhodným polstrem. Polstry na závěsná křesla pro vás můžeme vyrobit z jakéhokoliv materiálu dle požadavků (outdoor, bavlna, potahová látka, imitace broušené kůže,...). V této nabídce najdete venkovní outdoorový polstr, který je odolný vůči vlhkosti díky zátěru z rubní strany. Outdoorový materiál je velice snadný na údržbu a co je důležité, je pratelný.

Polstr na závěsné křeslo je vyrobený z outdoorového materiálu. Materiál je velice elegantní a podtrhne celkový vzhled posezení.  Je pohodlný na sezení především díky pečlivě pěchované výplni. Výplň používáme vysoce kvalitní z polyesterového vlákna (nejde o žádnou "houbičkovou" či molitanovou drť). Díky tomu si polstr udržují svou pružnost a nadýchanost po velmi dlouhou dobu i při každodenním používání. Výplň našich polstrů se nerozpadá, drží svůj tvar a má dlouhou životnost.

Bližší specifikace náhradního polstru na závěsné křeslo:

  • barva: dle výběru
  • materiál: 100% olefin
  • gramáž: 370 g/m2
  • výplň: polyesterové vlákno / duté vlákno (nejkvalitnější výplň na trhu)
  • tkanice na připevnění: ANO
  • čištění: vlhčeným hadříkem nebo praní na 40 stupňů Celsia
  • výška výplně: cca 7-8 cm

Polstry jsou vyrobeny v ČR

Prosím, počítejte s tolerancí velikosti polstru + - 2 cm.

Polstr do závěsného křesla Vám zhotvíme přesně na míru dle Vámi zaslaných rozměrů. Jak postupovat při objednávce polstru na závěsnou houpačku? Ideálně, když změříte vnitřní rozměr křesla a zašlete nám naměřené rozměry na mail poptavky@pomis.cz. Zhotovíme Vám cenovou nabídku, doporučíme vhodný materiál dle umístění závěsného křesla a po odsouhlasení se pustíme do práce. Termín dodání trvá zpravidla 2-3 týdny.

Na polstry tohoto typu, lze snadno nanášet reklamní tisk nebo vyšít logo.

IMG_0064

 

Lze po domluvě zhotovit v jiném barevném i materiálovém provedení.

Polstr nedoporučujeme nechávat na přímém dešti.