Provozní doba eshopu: Po-PÁ 9:00-15:00, Zákaznická linka: +420 739 458 065

Jak zazimovat polstr na zahradní houpačku

 

Je tu konec letní sezóny. Sluníčko už nemá takovou sílu jako v letních měsících a dnů, kdy můžeme trávit svůj volný čas na venkovním posezení značně ubývá. Je třeba řešit otázku uskladnění polstrů. Vzhledem k tomu, že každý materiál má jiné materiálové složení, má také jiné požadavky na údržbu. 100x50x50 úložný voděodolný textilní vak na polstry

Máte doma bavlněné polstry na zahradní houpačku naší značky POMIS? Pokud ano, věnujte, prosím, následujícím řádkům pozornost.

Asi každý z nás chce, aby jeho pohodlné polstry vypadaly co nejdéle jako nové a sloužili dlouhá léta. Vše je možné díky správné údržbě a uskladnění. Posezónní údržba bavlněných polstrů je jedna z nejdůležitějších. Pokud jsou podušky sedáků zašpiněné od běžného užívání, stačí polstr dát do čistírny, kde se řídí dle symbolů údržby. Bavlněný materiál je ideální vyprat v pračce na 30-40 stupňů Celsia podle míry zašpinění. Nedoporučujeme používat aviváž.  Polstr také nikdy nedávejte sušit do sušičky, ale nechejte proschnout na vzdušném místě. Řádně vysušený a vyčištěný polstr pak uložte na čisté suché místo. Třeba do úložného prostoru sedačky, postele, skříně.

 

Pokud ukládáte polstr na místo, kde se může vyskytnout určité procento vlhkosti, pak doporučujeme pro co nejkvalitnější uskladnění použít náš outdoorový vak, který je k těmto účelům navržený a zhotovený. Vak je vyrobený z kvalitního outdoorového materiálu, který disponuje pevním voděodolným zátěrem z rubní strany. Vlhkost pak nemá šanci dostat se k polstru. Vak je snadno přenosný díky dostatečně dlouhým popruhům. Zapínání vaku je na zip. Díky voděodolným úložným vakům se skladnost polstrů mnohonásobně zvýší. Výhodou vaků je totiž to, že jej v letních měsících můžete využívat na uložení zimních věcí. Má tudíž všestranné využití.

 praní 40 st bavlna

U voděodolných polstrů na houpačku není kladený tak velký důraz na uskladnění. Nicméně ani uložení tohoto typu polstrů nedoporučujeme nijak podceňovat. Díky vakům chráníte polstr před prachem a nečistotami. Samozřejmostí je také stejně jako u bavlněných polstrů posezónní údržba. Voděodolné polstry na houpačky lze stejně jako bavlněné prát v pračce na 30-40 stupňů Celsia bez použití aviváže a bez sušení v sušičce. Polstr nechejte dokonale proschnout na vzdušném místě. Skvěle odvedenou údržbou se Vám polstr odvděčí dlouhou svou životností.

Pokud bojujete s místem, outdoorový ochranný vak na polstry Vám ušetří spoustu místa při skladování.

  

Neváhejte proto ani chvíli a objednejte outdoorový vak na Váš polstr ZDE.

 

 Potřebujete poradit s pracími symboly? Pomůžeme Vám v článku PRACÍ SYMBOLY.