Provozní doba eshopu: Po-PÁ 9:00-15:00, Zákaznická linka: +420 739 458 065

POMIS polstr na lehátko s UV stabilitou Antracit

Neohodnoceno

Popis polstru na zahradní lehátko:

rozměr: 195x58x5 cm

materál: 100% polyester

barva: antracitová

výplň: molitanová deska (vyšší tuhosti)

předel: ANO

voděodolnost: ANO

3 450 Kč
Dostupnost: 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
1.11.2023
Kód: 2847
POMIS polstr na lehátko s UV stabilitou Antracit
Neohodnoceno
ZAKÁZKOVÁ VÝROBA
ZAKÁZKOVÁ VÝROBA
ČESKÝ VÝROBCE
ČESKÝ VÝROBCE
VÝBĚROVÉ MATERIÁLY
VÝBĚROVÉ MATERIÁLY
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI

Detailní popis produktu

Outdoorový polstr na zahradní lehátko je vyrobený z pevného polyesterového materiálu s UV stabilitou. Povlak polstru je odolný vůči slané, chlorované vodě a oděru. Polstr je vhodný všude tam, kde je zvýšený požadavek na outdoorový materiál a je často používaný. Výplň polstru je molitanová deska vyšší tuhosti, která zaručí pohodlí a dlouhou životnost polstru samotného. Polstr má předěl, díky kterému můžete využívat pohodlný odpočinek na polohovatelném venkovním lehátku.

Údržba:

  • Pravidelná údržba spočívá v odstraňování povrchového prachu a drobných nečistot vysavačem o nízkém výkonu s nádstavcem na čalouněné materiály. 
  • Větší nečistoty odstraňujte Navlhčeným měkkým hadříkem nebo houbu v čisté vodě s neutrálním mýdlem, důkladně jej vyždímejte a přejeďte přes celý materiál. Opláchněte hadřík nebo houbu a opakujte podle potřeby. Nakonec suchým hadříkem celý povrch dokonale osušte. Pro účinnější údržbu doporučujeme naše čistící připravky.
  • Tekutina vylitá na polstru se ihned nevpije do materiálu, proto použijte například papírové ubrousky a tekutinu odsajte.
  • Pokud jsou na polstru zaschnuté nečistoty, použijte tupý plochý předmět, např. tupý kraj nože. Nedojde-li k odstranění zaschlé nečistoty, místo navlhčete a postup opakujte. 
  • Posezónní údržbu provádějte svlečením povlaků podušek, které jsou zapínatelné na zip. Povlaky dejte do pračky a perte na ruční praní za použití šetrných pracích přípravků 

 

Polstry na lehátka zhotovujeme i na míru na přání a požadavky zákazníka.Na lehátka je možné také vyšít logo nebo název firmy.

Proto nás neváhejte kontaktovat.