Zákaznická linka: +420 739 458 065 Provozní doba ehopu: Po-PÁ 9:00-15:00

Materiály s UV stabilitou

Před samotným nákupem polstrů každému v hlavě vyvstane mnoho otázek. Ty nejčastější jsme shrnuli do tohoto článku. Materiály s UV stabilitou se staly u zákazníků velice oblíbenou volbou. Splňují požadavky funkčnosti a prodlužují životnost a perfektní vzhled díky UV stabilitě. Jsou pevné v tahu a snadno se udržují. Po ukončení sezóny, stačí povlaky polstrů dát pračky a šetrně vyprat na 30 stupňů Celsia. O tom jak odstranit odolné skvrny z venkovního posezení a třeba od červeného vína, vosku, oleje atd. se dočtete ZDE.

 

Proč materiál s UV stabilitou? Ne všechny terasy, zahrady a nejrůznější letní posezení mají k dispozici stálé zastřešení. Proto je třeba brát v úvahu, že pokud chcete, aby Vaše polstry dlouho vydržely jako nové a zároveň splňovaly podmínky voděodolnosti a snadné údržby, volte vždy materiály outdoorové s UV stabilitou. Další preferovanou vlastností je odolnost vůči skvrnám, odpudivost nečistot a rychlé schnutí. Materiál je odolný vůči chlorované a slané vodě.

 

1_2020-05-29 09.16.49

Pro koho všeho je ideální? Kde volit tento materiál? Materiál je vhodný pro majitele ratanových gaučů, ratanových sedaček, ratanových křesel. Pro majitele paletového nábytku a různých atypicky řešeného venkovního posezení. Nejvíce outdoorové polstry oceníte na nekrytých terasách. Když sluníčko pálí a ukazuje svoji sílu, obyčejné povlaky polstrů trpí. Polstry značky POMIS outdoorové s UV stabilitou jsou stále krásné a jako nové. Když o polstry vhodně pečujete, odmění se vám dlouhou životností.

 

 

azura

Struktura a barvy materiálu. Materiál s UV stabilitou je známý svou vysokou odolní vůči prodření. Materiál je pevný v tahu a nežmolkuje se.

 

Jaká je údržba? Pravidelná údržba spočívá v odstraňování povrchového prachu a drobných nečistot vysavačem o nízkém výkonu s nádstavcem na čalouněné materiály. Větší nečistoty odstraňujte Navlhčeným měkkým hadříkem nebo houbu v čisté vodě s neutrálním mýdlem, důkladně jej vyždímejte a přejeďte přes celý materiál. Opláchněte hadřík nebo houbu a opakujte podle potřeby. Nakonec suchým hadříkem celý povrch dokonale osušte. Pro účinnější údržbu doporučujeme naše čistící připravky. Tekutina vylitá na polstru se ihned nevpije do materiálu, proto použijte například papírové ubrousky a tekutinu odsajte. Pokud jsou na polstru zaschnuté nečistoty, použijte tupý plochý předmět, např. tupý kraj nože. Nedojde-li k odstranění zaschlé nečistoty, místo navlhčete a postup opakujte. Posezónní údržbu provádějte svlečením povlaků podušek, které jsou zapínatelné na zip. Povlaky dejte do pračky a perte na 30 °C za použití šetrných pracích přípravků. Doporučujeme také čističe z naší nabídky.

Jak zpracováváme poptávky. Doporučujeme před samotným zadáním zakázky a poptávky přeměřit ratanovou nebo jakoukoliv jinou venkovní sedačku. Nikdy, prosím, neměřte staré polstry. Ze zkušenosti víme, že pak ty nové nejsou zcela přesné a tak perfektně nesedí. Samotnou poptávku na cenovou nabídku nám zašlete mailem na poptavky@pomis.cz. V případě, že máte další dotazy, volejte 739 458 065. Domluvíme se společně na všech detailech a propbereme veškeré vaše požadavky. Možná je také osobní konzultace. Termín zhotovení náhradního polstrování se pohybuje v rozmezí od 2 do 4 týdnů.

Těšíme se na vás.

Tým POMIS