Zákaznická linka: +420 739 458 065 Provozní doba ehopu: Po-PÁ 9:00-15:00

Výšivky loga pro firmy, podnikatele či jednotlivce

Naprosto každý se setkal s výšivkou loga nebo názvu firmy na produktu či zboží. Počínaje oblečením, přes nejrůznější textilní výrobky jako tašky, batohy nebo třeba polštáře, podsedáky, ubrusy až po polstry samotné. I my si uvědomujeme důležitost loga nebo názvu firmy na výrobku.

Nezapomínáme ani na své zákazníky a chápeme nepostradatelnost této nabídky. Pokud je tedy součístí poptávky také výšivka loga firmy, velice rádi vycházíme vstříc a tento požadavek realizujeme.

A co všechno obnáší vnést logo vaší firmy na námi zhotovené zboží? Je to naprosto jednoduché. Stačí nám zaslat obrázek loga ve formátu PDF a požadovanou velikost výšivky.

Již v procesu cenotvorby do kalkulace výšivku započítáváme a realizace celé zakázky nám trvá v rozmezí od jednoho týdne do týdnů tří a to v závislosti na rozsahu zakázky, časové náročnosti až po aktuální objem realizovaných zakázek.

Neváhejte nás proto oslovit.

poptavky@pomis.cz

739 458 065

IMG_0064 IMG_0065

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení