Provozní doba eshopu: Po-PÁ 9:00-15:00, Zákaznická linka: +420 739 458 065

Ja vybírat polstry na zahradní židle a křesla?

Na trhu je nepřeberné množství polstrů na zahradní nábytek. Mezi nejčastěji vyhledávané patří mimo jiné polstry na zahradní křesla a židle

Rádi vás rozdíly a výběrem polstrů na váš nábytek do zahrady provedeme a v kostce shrneme všechny dostupné varianty.

 

ZA PRVÉ je nejdůležitější změřit zahradní židle nebo křesla. Nikdy neměřte staré polstry!

Luxusní polstr na zahradní židli s vysokou opěrkou L01 rozměry

  • První rozměr A, který je důležitý je šířka sedací části.
  • Druhý rozměr B je hloubka sedací části.
  • Poslední rozměr C je výška opěrné části.

 

Polstry výrobci rozdělují podle délky opěráků na nízké a vysoké opěráky. U nás však takové rozdělení neděláme. Standardně zhotovujeme polstry na židle od výšky 45cm až do 70 cm. Pokud by však byl požadavek na vyšší opěráky nebo širší či hlubší sedáky, velice rádi zhotovíme polstr individuálně dle zadání. Je pro nás důležité, aby polstry seděly co nejlépe a naši zákazníci byli s finálním výsledkem 100% spokojení.

 

ZA DRUHÉ pečlivě vybírejte materiály. U nás v nabídce najdete bavlněné polstry na židle, voděodolné polstry a nebo také řadu polstrů luxus. Záleží na vkusu a také na umístění samotných polstrů. Pokud je posezení pod přístřeškem, pak doporučujeme vybírat z řady bavlněných polstrů na křesla a z řady polstrů luxus. Luxusní polstry jsou u nás zhotovovány z vysoce kvalitních potahových materiálů, které lze snadno čistit a jsou vysoké gramáže. Takové polstry jsou odolné vůči oděru a mají dlouhou životnost. Bavlněné polstry jsou vyhledávané díky široké škále barevných variant a vzorů. Voděodolné polstry zase uvítají všichni, kdo nechávají polstry přes noc venku nebo mají doma děti, případně domácí mazlíčky a preferují snadnou údržbu. Polstry obecně pečlivě pěchujeme nekvalitnější výplní na trhu. Nepoužíváme žádné drcené houbičky nebo směs. Polstry pěchujeme pouze polyesterovými vlákny. Tyto vlákna si drží pevnost a nadýchanost i při každodenním používání. Více o běžně používaných výplních na trhu jsme přehledně shrnuli v článku "Rozdíly mezi výplňovými materiály na trhu".

 

A na co nezapomínat při koupi polstrů? Určitě na vhodné uskladnění. I to je pro životnost polstrů důležité. V naší nabídce najdete úložné vaky,

 100x50x50 outdoor voděodolný vak velký

které jsme navrhly a vyrobily tak, aby splňovaly všechny požadavky. Vaky jsou voděodolné a nepropustí vlhko k polstru. Navíc v sezóně vaky můžete využít pro uložení zimních peřin, dek a mnoho dalšího.

Nyní si prohlédněte nabídků našich polstrů na zahradní křesla a židle.