Provozní doba eshopu: Po-PÁ 9:00-15:00, Zákaznická linka: +420 739 458 065

Renovace zahradních polstrů

Chystáte se renovovat stávající polstry na váš zahradní nábytek? Polstry, které máte doma již dosloužily a chcete nové polstrování, které vám bude dělat radost a parádu roky? Jste na správné adrese! Výrobě polstrů se věnujeme již několik let. Zákazníci se k nám často vracejí s požadavky na polstrování například na botník, lavici, arkýře nebo na nejrůznější atypické sedačky či křesla v interiéru nebo zimní zahradě.

Pokud se pt áte jaký je rozdíl mezi běžně dostupnými polstry z obchodních řetězců ve srovnání s polstry od nás, tak určitě čtěte dál.

Běžné nabízené polstry:

 - mají nízkou gramáž a hustotu, jsou příliš měkké

 - sezení na měkkém sedáku je nezdravé

 - sedáky mají krátkou životnost

 - potahový materiál se krabatí

 - povlaky nejsou snímatelné a hůř se udržují

 + nízká pořizovací cena

 

Polstry vyráběné na míru značky POMIS:image0+_small

+ vysoká gramáž a hustota, tužší pěna

+ posezení je zdravější

+ dlouhá životnost

+ desky jsou povlečeny vatelínem,povlak se nekrabatí

+ povlaky jsou snímatelné a pratelné

- vyšší pořizovací cena

 

 

Předně se zaměřujeme na použité materiály. Vždy musí maximálně vyhovovat požadavkům zákazníka. Pokud se jedná o venkovní posezení, doporučujeme pouze kvalitní a ověřený outdoor. Tento materiál je vždy s PVC zátěrem z rubní strany nebo s membránou a s UV stabilitou barev. Pro správnou volbu těchto materiálu je důležité, kde se posezezní nachází. Zda je kryté pergolou, altánem nebo přístřeškem a jestli na sezení nedopadá příme sluneční světlo. Pokud je posezení dostatečně kryté před deštěm nebo slunečními paprsky, pak volíme outdoorový materiál se zátěrem. V případě, že na posezení dopadá přímé světlo, je lepší si připlatit a zvolit materiály, které odolávají slunci a neblednou. 

Správně volba sedáků a opěráků zaručí dostatečné pohodlí a rychleji načerpete energii. Dopřejte si zdravé sezení a pořiďte si kvalitní polstry.

Se správným výběrem vám velice rádi pomůžeme. Obraťte se na nás buď na telefonním čísle 739 458 065 nebo mailem na poptavky@pomis.cz.

Těšíme se na vás!

 

DOPORUČUJEME ČLÁNEK: Jak vybírat polstr na zahradní houpačku?