Zákaznická linka: +420 739 458 065 Provozní doba ehopu: Po-PÁ 9:00-15:00

Renovace zahradních polstrů

Chystáte se renovovat stávající polstry na váš zahradní nábytek? Polstry, které máte doma již dosloužily a chcete nové polstrování, které vám bude dělat radost a parádu roky? Jste na správné adrese! Výrobě polstrů se věnujeme již několik let. Zákazníci se k nám často vracejí s požadavky na polstrování například na botník, lavici, arkýře nebo na nejrůznější atypické sedačky či křesla v interiéru nebo zimní zahradě.

Pokud se pt áte jaký je rozdíl mezi běžně dostupnými polstry z obchodních řetězců ve srovnání s polstry od nás, tak určitě čtěte dál.

Běžné nabízené polstry:

 - mají nízkou gramáž a hustotu, jsou příliš měkké

 - sezení na měkkém sedáku je nezdravé

 - sedáky mají krátkou životnost

 - potahový materiál se krabatí

 - povlaky nejsou snímatelné a hůř se udržují

 + nízká pořizovací cena

 

Polstry vyráběné na míru značky POMIS:image0+_small

+ vysoká gramáž a hustota, tužší pěna

+ posezení je zdravější

+ dlouhá životnost

+ desky jsou povlečeny vatelínem,povlak se nekrabatí

+ povlaky jsou snímatelné a pratelné

- vyšší pořizovací cena

 

 

Předně se zaměřujeme na použité materiály. Vždy musí maximálně vyhovovat požadavkům zákazníka. Pokud se jedná o venkovní posezení, doporučujeme pouze kvalitní a ověřený outdoor. Tento materiál je vždy s PVC zátěrem z rubní strany nebo s membránou a s UV stabilitou barev. Pro správnou volbu těchto materiálu je důležité, kde se posezezní nachází. Zda je kryté pergolou, altánem nebo přístřeškem a jestli na sezení nedopadá příme sluneční světlo. Pokud je posezení dostatečně kryté před deštěm nebo slunečními paprsky, pak volíme outdoorový materiál se zátěrem. V případě, že na posezení dopadá přímé světlo, je lepší si připlatit a zvolit materiály, které odolávají slunci a neblednou. 

Správně volba sedáků a opěráků zaručí dostatečné pohodlí a rychleji načerpete energii. Dopřejte si zdravé sezení a pořiďte si kvalitní polstry.

Se správným výběrem vám velice rádi pomůžeme. Obraťte se na nás buď na telefonním čísle 739 458 065 nebo mailem na poptavky@pomis.cz.

Těšíme se na vás!

 

DOPORUČUJEME ČLÁNEK: Jak vybírat polstr na zahradní houpačku?

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení