Provozní doba eshopu: Po-PÁ 9:00-15:00, Zákaznická linka: +420 739 458 065

Jaké vybrat polstry do zimní zahrady

Zimní zahrada je velice oblíbeným místem pro relax a odpočinek od každodenních povinností. Proč si právě toto místo udělat co nejútulnější? Jepřece jasné, že se tu chcete cítit co nejpříjemněji. Pohodlně se usadit u hudby, otevřít si knihu nebo posedět u sklenky dobrého vína.

 

Zimní zahrada by měla sloužit jak v zimě, tak i v létě. Proto je třeba zauvažovat na vhodným posezením. Položit si několik důležitých otázek, abychom co nejlépe vybrali to správné posezení pro zimní zahradu.

 

Je možné si u nás nechat zhotovit polstry nové nebo nechat vyrobit pouze potahy. Polstry i potahy vyrábíme buď outdoorové s UV stabilitou, voděodolné nebo z potahových materiálů. Potahových materiálů máme nepřeberné množství a to od klasických jednobarevných až po imitace broušené kůže. Záleží na vkusu a požadavcích každého. Pokud jsou v domácnosti děti nebo domácí mazlíčci, doporučujeme například materiály odolné vůči nečistotám a snadné na údržbu. Veškeré povlaky polstrů jsou snímatelné a některé je možné prát v pračce.

 

Zařídit se posezení snů přes nás je hračka. Stačí nás kontaktovat buď telefonicky na čísle 739 458 065 nebo mailem na poptavky@pomis.cz. Velice rádi vás s výběrem pomůžeme a poradíme, který materiál je právě pro vás tím nejidálnějším.

Foto zdroj: china.org.ru