Provozní doba eshopu: Po-PÁ 9:00-15:00, Zákaznická linka: +420 739 458 065

Polstr do závěsného křesla

Další letošní novinkou se stal polstr do závěsného křesla, který je velice rozšířeným doplňkem mnoha zahrad i domácností. Polstrování do těchto křesel vyrábíme Bendová4přesně dle zadání a požadavků našich zákazníků. Je možné zhotovit a dodat v nepřeberném množství variant jak rozměrů, materiálů, tak i barev. V naší e-shopové nabídce máme pouze „základ“, který lze libovolně měnit.

 

Pokud máte závěsné křeslo převážně na zahradě, doporučujeme zvolit voděodolný materiál.  Tento materiál je vhodný pro venkovní využití. Odolává vlhku a lehkému deštíku. Mile Vás překvapí i údržba polstru. Je pratelný na 30 stupňů Celsia a doporučujeme prát bez použití aviváže. Následně pak nechejte důkladně proschnout na vzdušném místě. Pokud jsou na polstru drobné nečistoty, materiál lze snadno čistit v průběhu sezóny vlhčeným hadříkem. Což určitě ocení všichni, kdo mají doma děti nebo domácí mazlíčky.

 

V případě, že Vaše závěsné křeslo používáte převážně doma v interiéru, doporučujeme zvolit potahovou látku. V nabídce máme nepřeberné množství materiálů a odstínů. Můžete volit z materiálů pratelných nebo se speciální teflonovou úpravou, která nedovolí nečistotám dostat se až do vláken látky. Takže můžete čistit stejně jak u voděodolných látek, šetrně vlhčeným hadříkem. V nabídce máme také v poslední době zákazníky oblíbenou látku v imitací broušené kůže. Materiál má jemný vlas, je velice příjemný na dotek a vypadá opravdu luxusně. Plusem tohoto materiálu je snadná údržba a praní. Nabízíme i mikroplyšové materiály a mnoho dalšího. Pokud si nejste jistí výběrem takto na dálku, není problém domluvit se, abychom Vám zaslali vzorečky materiálů pro lepší představu.

Pokud tedy zvažujete nový polstr pro Vaše oblíbené závěsné křeslo, pak jste na správné adrese. Popište nám Vaše požadavky a představy do mailu (poptavky@pomis.cz) a společně vše doladíme pro Vaši maximální spokojenost.

 

Těšíme se na Vás.

 

Mohlo by Vás také zajímat: Rozdíly mezi výplňovými materiály polstrů