Provozní doba eshopu: Po-PÁ 9:00-15:00, Zákaznická linka: +420 739 458 065

Válecí polstr nejen pro děti

Myšlenka výroby válecích polstrů přišla úplně náhodou při výrobě klasického polstru na houpačku. Inspiraci jsme našli ve snaze nabídnout něco mimořádného s důrazem na kvalitu. Chtěli jsme vytvořit výrobek, který oslní na první pohled. Něco, co zaujme na první pohled.

V prvé řadě šlo o to vyrobit výrobek s doplňky jako je ve švu saténová paspule, v rozích třásně a potahované knoflíčky. S detaily si opravdu dáváme záležet. Vše ladíme do jedné barvy. Výsledek pak stojí opravdu za to. Polstry jsou často využívané pro děti do dětských pokojíčků, a nebo na lavice, lavičky či botníky. Zkrátka možností, kam tento krásný kousek umístit je nepřeberné množství. Další předností polstru je jeho pohodlí. Polstr plníme kvalitním dutým vláknem, které je tvarově stále a tak se nemusíte bát žádného sesednutí. To nám i mnoho zákazníků potvrdilo, že se polstr stal oblíbenou součástí domácnosti. Podle zákazníků si jej oblíbila celá rodina. Což nám dělá neskutečnou radost.

Materiály volíme podle potřeb zákazníka. Nejoblíbenějšími materiály jsou takové, které se dají snadno udržovat a jsou odolné vůči skvrnám a ostatním nečistotám. To jistě ocení všichni, kdo mají doma malé děti nebo domácí mazlíčky. Bonusem je, že velká většina materiálů je pratelných, takže polstr můžete dát vyprat do pračky nebo zanést na vyprání do čistírny.

Pro domácí údržbu polstru doporučujeme používat čistící a impregnační přípravky. Nejenže se s nimi polstr snadno čistí, ale můžete jej také naimpregnovat. Impregnaci doporučujeme používat proto, aby se i po několika vyprání z materiálu neztrácely jeho vlastnosti snadné údržby. Zkrátka aby polstr vypadal stále jako nový. Válecí polstr vám díky pečlivé údržbě bude sloužit dlouhé roky. Investice do polstru se zaručeně vyplatí.

Takže pokud váháte nad koupí, dál neváhejte a oslovte nás s Vašimi požadavky na rozměr, barvu a údržbu.

Těšíme se na Vás.

Tým POMIS

poptavky@pomis.cz

 

Doplňky do pokojíčků doporučujeme od Simly baby.

IMG_1054