Provozní doba eshopu: Po-PÁ 9:00-15:00, Zákaznická linka: +420 739 458 065

Jak zlepšit komfort venkovních prostorů v restauracích a kavárnách

 

Venkovní prostory restaurací a kaváren se stávají nejen místem pro stolování, ale také oblíbeným útočištěm pro ty, kdo si chtějí užít svůj časvenku. Aby se tyto prostory staly skutečným lákadlem a zlepšily komfort pro hosty, je třeba přistoupit k revoluci v designu a vybavení a zvýšit komfort vašeho venkovního posezení opravdu na maximum.

 

kjhgfd

 

Asi nemusíme zdůrazňovat, že kvalitní venkovní nábytek je jedním z klíčových prvků pro zvýšení komfortu. Vysoce kvalitní odolné materiály,

jako je hliník nebo nerezová ocel, zaručují odolnost vůči povětrnostním vlivům a zajistí snadné čištění. Pohodlné polstrování s odolnými povlaky vytvoří atraktivní a příjemné posezení. Ač by se mohla zdát volba venkovního polstrování snadná, zde pozor. Mnoho materiálů pro venkovní využití se nepouživá tak jak mu přísluší. Proto velice často dochází ke krátké životnosti polstrování, plesnivění povlaků a mnoha dalším nepříznivým jevům. Proto pokud zvažujete nechat si zhotovit venkovní polstrování, je vždy předem dobré vědět, jaké materiály jsou pro Vás ideální. Od toho jsme tu my a moc rádi Vám poradíme. Sepsali jsme pro Vás také článek, podle kterého se můžete rozhodovovat.

 

A pokud chcete svým zákazníkům nabídnout komfotní posezení nejen přes den, ale i ve večerních hodinách, nezapomínejte na deky a plédy. Pokud vyrábíme polstrování, není pro nás také problém navrhnout i vybrat vhodné materiály a zhotovit pro Vás ty nejideálnější podušky a polštáře.

Příjemné a dokonalé polstrování a deky máme vybrané a jako třešnička na dortu a další bonus je obrendování. Jak polstry, polštáře, sedáky, podsedáky, tak i deky a plédy pro Vás rádi zhotovíme kompletně i s výšivkou loga nebo názvu restaurace, kavárny, hotelu, penzionu atd. Asi není třeba vysvětlovat, proč by zákazník měl logo nebo název firmy vidět "na každém rohu".

   výšivka medúza   IMG_1067    aplikace výšivky žlutá    IMG_3872  

Jsme výrobci a tak rádi vyrobíme na zakázku téměř cokoliv z textilu. Proč poslat poptávku? Protože jsme schopni na větší množství dát i zajímavé ceny. Navíc jsme plátci DPH.

 

Koukněte i na naše doplňky, které nabízíme. Zvažte, zda zpříjemnit atmosféru i dalším prvkem, kterým jsou například krásné plynové lucerny.

 

 

Zlepšení komfortu venkovních prostorů v restauracích a kavárnách vyžaduje komplexní přístup. Kombinace kvalitního nábytku, estetiky, zábavy a praktičnosti vytváří prostředí, které hosté budou milovat a rádi se sem budou vracet.